Jakub Szcześniak (2)
Sebastian Stasiak (2)
Patryk Berus (1)
Jakub Szcześniak (1)

Mecz pomiędzy wicemistrzem z sezonu wiosennego KP Kozią a beniaminkiem z Odwróć Tabelę zapowiadał się na ciekawe widowisko. I trzeba uczciwie przyznać, że obie drużyny sprostały oczekiwaniom. Lepiej w to starcie weszli nominalni gospodarze. Wynik otworzył znajdujący się ostatnio w znakomitej dyspozycji Maciej Baranowski, a na 2-0 podwyższył Karol Kubicki. Warto zaznaczyć, że przy obu bramkach asystował aktywny tego dnia Sebastian Stasiak. Wtedy roboty wzięli się zawodnicy OT. Jeszcze do przerwy zdołali doprowadzić do remisu. Najpierw kontaktowego gola zdobył Jakub Szcześniak z podania Wiktora Polonskyiego, a później sam Polonoskyi strzelił wyrównującą bramkę. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-2. W drugiej części obserwowaliśmy zaciętą rywalizację o zwycięskiego gola. Obie ekipy miały swoje szanse, ale ostatecznie o wygranej zadecydował centrostrzał Jakuba Szczęśniaka, który trafił w samo okienko bramkarza gospodarzy. Było wtedy 2-3 i takim też wynikiem zakończyło się to spotkanie. KP Kozia mimo dobrego występu nie zdobywa żadnych punktów i może tutaj zadecydował brak szczęścia, bo na pewno nie odstawali od przeciwników. Za to trzeba pochwalić Odwróć Tabelę za udany come back, charakter i grę do końca, która pozwoliła im się cieszyć z trzech punktów.