Adam Schlief (1)
Maciej Baranowski (1)
Tomasz Komor (1)
Paweł Rybak (1)

W kolejnym spotkaniu przedostatniej już kolejki Drugiej Ligi Letniej zmierzyły się ze sobą dwie drużyny z środka tabeli, czyli Canarinhos i KP Kozia. Mecz ten lepiej rozpoczął się dla drugiej z tych ekip, która szybko objęła prowadzenie po trafieniu Karola Kubickiego. Równie szybko jednak do kontrataku rzucili się ich rywale, którzy najpierw doprowadzili do wyrównania, a następnie sami zbudowali sobie dwubramkową przewagę. Tuż przed przerwą nadzieje Koziej zwróciło samobójcze trafienie przeciwników i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:2. Po zmianie stron sytuacja na boisku była jeszcze bardziej zacięta i ciężko było wskazać wyraźnego faworyta. Szalę zwycięstwa na stronę Canarinhos przechylił dopiero  w ostatnich minutach Paweł Rybak, a jego dwa trafienia zapewniły bezpieczną przewagę, którą udało się dowieźć już do ostatniego gwizdka sędziego.