Kamil Bieńkowski (1)
Korneliusz Miczek (1)
Paweł Wojsław (1)
Piotr Grabowski II (1)

W jedynym środowym meczu pierwszej kolejki grupy spadkowej najwyższego szczebla bemowskich szóstek zmierzyły się ze sobą ekipy FC NaNkacu i Zjazdu. Bardzo ciężko było wskazać faworyta tego starcia, gdyż obie drużyny w tabeli dzielił raptem punkt. W rundzie zasadniczej górą była ekipa Tomka Drzała jednak w ogólnym rozrachunku punkt więcej miał NaNkacu. Obie drużyny pokazały w tej edycji, że potrafią wygrać jak i przegrać niemal z każdym. Spodziewaliśmy sie zatem wyrównanych zawodów tymczasem goście zjawili się dość eksperymentalnym składem bez swoich kluczowych graczy, co w konsekwencji przełożyło się na wynik. W pierwszej odsłonie Zjazd stawiał jeszcze czoła pierwszemu garniturowi gospodarzy, który bardzo długo się rozkręcał i dopiero po koniec pierwszej połowy duet Paweł Wojsław - Dominik Baćko rozmontował obrone gości, ustalając przy okazji rezultat pierwszej odsłony. Tuz po przerwie gospodarze poszli za ciosem i po kolejnych sześciu minutach było już 3:0. Na listę strzelców tym razem wpisali się Wojsław oraz Marek Morytz. Gracze w żółtych koszulkach próbowali odpowiedzieć, ale nie mogli sie przebić przez szczelną defensywę gospodarzy, którzy nie zamierzali na trzech golach poprzestać. Konsekwentnie parli do przodu aplikując rywalom jeszcze trzy gole, które na swoje konto zapisali kolejno: Baćko, Wojsław i Marek Furjan. Ostatecznie FC NaNkacu po dobrych, szybkich zawodach pokonał Zjazd 6:0 i przynajmniej do czwartku objął prowadzenie w grupie spadkowej.