Kuba Brych (2)
Marcin Łyczkowski (2)
Arek Kotas (1)
Oskar Górecki (1)

W pierwszym sobotnim pojedynku ósmej kolejki drugiego szczebla rozgrywek Canarinhos stanęli w szranki z Chłopcami Do Bicia. Obie ekipy walczą już tylko o utrzymanie, a dużo większy komfort mieli nominalni gospodarze, ponieważ remis zapewniał im pozostanie w drugiej lidze. To oni właśnie byli faworytami tego starcia. Goście z kolei po remisie w zeszłej kolejce z innym pretendentem do medalu dali sygnał, że w kontekście walki o utrzymanie nie złożyli jeszcze broni. Faworyt jednak nie zawiódł, a pomógł im w tym rywal, który stawił się w osłabieniu, Bardzo skrupulatnie wykorzystali to „Kanarkowi”, którzy nie dali szans Chłopcom, wygrywając pierwszą połowę po golach Grześka Wojteckiego, Tomka Bareji  oraz Oskara Góreckiego 3:0. Po zmianie stron składy nam się wyrównały, a co za tym idzie gra również. Mimo że dość szybko na 4:0 trafił Górecki, ale dwa kolejne trafienia były już autorstwa gości. Najpierw gola kontaktowego dobył Marcin Kolator, a bramkę na 4:2 dołożył Dawid Fernówka. Wszyscy myśleli że emocje w tym meczu powrócą, tymczasem już minutę później hattricka skompletował Górecki i było już po meczu. Wprawdzie do końca zawodów pozostało dziesięć minut, w których działo się jeszcze wiele, ale goli już nie obejrzeliśmy. Ostatecznie Canarinhos zasłużenie pokonali Chłopców Do Bicia 5:2 i przesunęli się w tabeli na czwarte miejsce.