Maciej Banasek (3)
Michał Dryński (1)
Tomasz Legut (1)
Łukasz Zembrzuski (1)

„Dzik jest dziki, dzik jest zły, dzik ma bardzo ostre kły, kto spotyka w lesie dzika ten na drzewo szybko zmyka”, ten znany wiersz Jana Brzechwy mógłby być wystarczającą relacją tego spotkania, jednak niesprawiedliwe byłoby to wobec najgroźniejszego „kła dzika” – Michała Dryńskiego. Stempel przy ponad połowie bramek dla Dzików Futbolu, 4 bramki i asysta, ciągłe napędzanie kolejnych ataków, nieustępliwość oraz największa broń Lewandowskiego w reprezentacji Polski, czyli tworzenie przestrzeni kolegom z zespołu. Bez wątpienia ten występ należał do najlepszych indywidualnych popisów tego sezonu. Jednak nie był on na boisku sam, cały zespół Dzików wyglądał dzisiaj naprawdę solidnie zarówno w ofensywie, jak i w defensywie. Nie pozwalali zespołowi Argentina FC w zasadzie na nic, a na chwilę rozprężenia pozwolili sobie dopiero na początku drugiej  połowy. Bramkę na 1:6 zdobył Santi Arraigada, który pokonał Damiana Marcińczaka. Po tym golu nastąpiło ponowne przejęcie kontroli przez zawodników gości, niemających problemów z przekuwaniem jej na konkrety. Najpierw Tomasz Legut obsłużył podaniem Rafała Jaworka, a potem ten sam duet wystąpił ponownie, tylko w odwrotnej konfiguracji.  Przy stanie 1:8  stało się pewne, że to Dziki zabiorą 3 punkty do domu i zmienić tego nie mogły nawet dwie bramki Mariano Konopki. 3:9, pewnie zwycięstwo Dzików Futbolu, które mogą powoli patrzeć w kierunku podium. 4 punkty to dystans ,który da się jeszcze odrobić.