Przemek Jaroszek (1)
Arkadiusz Kobus (1)
Grzegorz Wojtecki (1)
Łukasz Gaba (1)

W ostatnim meczu siódmej kolejki szóstej ligi trzecie w tabeli od końca Janusze Na Pikniku mierzyły swoje siły z liderem – FC Po Nalewce. Faworytem oczywiście byli nominalni goście co z resztą bardzo szybko udowodnili na boisku. Grali szybciej, składniej i przede wszystkim stwarzali sytuacje pod bramkowe. Na pierwszą bramkę czekaliśmy siedem minut, a na listę strzelców wpisał się Arek Kobus. FC PN otworzyli tym samym worek z bramkami i po kolejnych dziesięciu minutach prowadzili już 4:0, a do statystyk zapisali się: Michał Wypniewski, Łukasz Gaba oraz po raz drugi w tym meczu Kobus. Honor gospodarzy w tej odsłonie uratował Kacper Malczewski który na minutę przed przerwą ustalił wynik na 4:1 dla FC Po Nalewce. Po zmianie stron niewiele zmieniło się w obrazie gry. Nadal stroną dominującą byli goście, którzy również w tej odsłonie zaaplikowali rywalowi cztery gole, ale tym razem zachowali czyste konto. Najpierw hattricka skompletował Kobus, szóstą bramkę dołożył Sławek Ogorzelski, a siódmą strzelił najlepszy na placu Łukasz Gaba, który oprócz dwóch goli zanotował w tym meczu trzy asysty. Wynik na 8:1 dla FC Po Nalewce ustalił w ostatniej minucie Marcin Król. Dzięki tej wygranej Sławek Grzywaczewski i spółka pozostali na fotelu lidera szóstej ligi.