Krzysztof Sobolewski (2)
Sebastian Wydrych (2)
Piotr Szestakowicz (1)
Łukasz Tippe (1)

Niespodziewany przebieg miało starcie All4One z Drink Teamem, które rozpoczynało zmagania w nowym sezonie Pierwszej Ligi Szóstek. Pierwsza połowa tego meczu, tak jak można się było spodziewać, miała bardzo wyrównany przebieg i dopiero w ostatnich minutach ekipa Macieja Rataja odskoczyła rywalom na dwubramkowe prowadzenie. Diametralnie inny przebieg miała druga część spotkania, w której A4O nie pozostawiło swoim rywalom najmniejszych złudzeń co do końcowego wyniku. Już od pierwszych minut po zmianie stron ruszyli oni do zdecydowanych ataków, szybko powiększając swoją przewagę. Z przodu brylował duet Kędzierski-Sobolewski, podczas gdy grą w obronie zarządzał najlepszy tego dnia na boisku Piotr Świstak. Po ostatni gwizdku sędziego mogli oni cieszyć się nie tylko z rozgromienia rywali aż 14:4, ale również z rozpoczęcia nowego sezonu na pozycji lidera.