Kamil Janasz (1)
Adrian Mikulski (2)
Paweł Szczepaniak (1)
Michał Wieczorek (1)

Jako ostatnie w drugiej kolejce pierwszej ligi wybiegły ekipy  Yelonek oraz Bad Boys Zielonki. Nominalni gospodarze przed tygodnie musieli uznać wyższość mistrza – FC NaNkacu, z kolei dla BBZ był to premierowy mecz w tej kampanii. Od pierwszych minut oglądaliśmy bardzo dobre, szybkie i co najważniejsze dla kibiców ofensywne zawody, w których wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie. W pierwszej odsłonie wpadło aż siedem goli, a o jedną bramkę więcej zdobyli goście z Zielonki, którzy ostatecznie prowadzili do przerwy 4:3. Po zmianie stron mecz nadal był pasjonujący. Na początku drugiej połowy „Źli Chłopcy” odskoczyli na kilka bramek i tej przewagi nie oddali już do końca zwodów. Oczywiście doświadczeni gracze z Jelonek gonili rywala, ale na każdą ich bramkę goście odpowiadali dwoma. Ostatecznie Bad Boys Zielonki po bardzo dobrym widowisku pokonali Yelonki 9:6, notując pierwsze zwycięstwo w pierwszym swoim występie w wiosennej kampanii. Zawodnikiem spotkania wybrany został autor hattricka i jednej asysty Paweł Szczepaniak.