Rafał Dębski (1)
Jan Grabowski (1)
Piotr Wiśniewski (1)
Aleksander Szyszka (1)

W trzecim starciu drugiej kolejki najwyższego szczebla Bemowskich „Szóstek” w swoim premierowym występie Contra podejmowała Yelonkersów. Nominalni goście w pierwszej serii sprawili niespodziankę pokonując brązowych medalistów z jesieni – Papadensów. Ci co liczyli na wyrównany pojedynek oraz na jakąś kolejną miłą niespodziankę sprawioną przez ekipę z Jelonek srogo się rozczarowali. Contra stawiła się niemal najsilniejszym składem i nie dała najmniejszych szans rywalowi. W pierwszej połowie zaaplikowali Yelonkersom dziewięć goli, tracąc przy tym dwa, by po przerwie dokładnie powtórzyć ten wyczyn. Ostatecznie Contra zdeklasowała Yelonkersów, wygrywając 18:4. Zawodnikiem spotkania wybrany został Aleksander Szyszka, ale na wyróżnienie zasłużyli wszyscy gracze Contry, którzy stworzyli tego słonecznego dnia kolektyw niemal idealny.