Tomasz Pilecki (1)
Marek Furjan (1)
Michał Nitek (1)
Artur Rudowski (1)

W ostatnim już starciu inauguracyjnej kolejki Pierwszej Ligi Szóstek zmierzyli się ze sobą FC NaNkacu i Yelonki. Pojedynek ten lepiej rozpoczął się dla pierwszej z tych ekip, która, szybko wyszła na dwubramkowe prowadzenie. Zawodnicy w białych koszulkach zacięcie atakowali starając się te straty odrobić, jednak ich rywale nie dali sobie wydrzeć zbudowanej przewagi i na przerwę schodzili przy stanie 4:2. Niemal identycznie wyglądała również druga część spotkania. Jej pierwsze minuty ponownie należały do graczy FC N, którzy szybko powiększyli swoją przewagę. Już do ostatniego gwizdka sędziego spokojnie kontrolowali oni grę, a na wyróżnienie zasłużył szczególnie Marek Furjan, który nie tylko organizował grę w obronie, ale również zapisał na swoim koncie dwa gole i jedną asystę.