( 3 : 6 )
Zima 2024 - 14.Liga
  • niedziela, 14 styczeń 2024
  • 19:00

131' Antoni Radko KS Partyzant Włochy
117' Paweł Goździkowski KS Partyzant Włochy
104' Przemysław Prusaczyk KS Partyzant Włochy
147' Szymon Golonka Po Gwarancji
140' Mariusz Kretkiewicz Po Gwarancji
130' Marcin Napierski Po Gwarancji
127' Marcin Napierski Po Gwarancji
126' Mariusz Kretkiewicz Po Gwarancji
125' Krzysztof Sobolewski Po Gwarancji
119' Krzysztof Sobolewski Po Gwarancji
118' Szymon Golonka Po Gwarancji
116' Krzysztof Sobolewski Po Gwarancji
112' Paweł Staniszewski Po Gwarancji
108' Krzysztof Sobolewski Po Gwarancji
117' Antoni Radko KS Partyzant Włochy
104' Antoni Radko KS Partyzant Włochy
140' Filip Kosno Po Gwarancji
127' Mariusz Kretkiewicz Po Gwarancji
125' Mariusz Kretkiewicz Po Gwarancji
118' Krzysztof Sobolewski Po Gwarancji
112' Marcin Wiktoruk Po Gwarancji
108' Paweł Staniszewski Po Gwarancji
1Krzysztof Sobolewski Po Gwarancji

W meczu pomiędzy KS Partyzant Włochy a Po Gwarancji, goście, mimo drugiego spotkania tego dnia, podchodzili do rywalizacji z zimnymi głowami. Niestety, już w pierwszej minucie strzelili samobója, a Przemek Prusaczyk szybko podniósł prowadzenie  na korzyść Partyzantów w 4 minucie. Krzysztof Sobolewski udanie trafił w 8 minucie, zapowiadając, że losy tego spotkania będą się rozwijać inaczej. Paweł Staniszewski wyrównał w 12 minucie, a Sobolewski ponownie trafił w 16, dając Po Gwarancji prowadzenie. Jednak gospodarze nie zamierzali oddać kontroli, odpowiadając trafieniem Pawła Goździkowskiego w 17 minucie. Szymon Golonka zaskoczył wszystkich celnym strzałem zza połowy boiska, a Sobol kontynuował swój show, trafiając w 19 i 25 minucie. Mariusz Kretkiewicz wpisał się na listę strzelców w pierwszej minucie drugiej połowy, a w 27 minucie Mario podał do Marcina Napierskiego, który trafił, ustalając wynik na 3:8. Gospodarze próbowali się bronić i kontratakować, ale w 30 minucie ponownie trafił Napierski. Antoni Radko z Partyzantów zdołał znaleźć drogę do bramki w 31 minucie, ale Super Mario ponownie trafił w 40 minucie. Golonka, strzelając w 47 minucie, ustalił wynik spotkania na 5:11. Pomimo trudnego początku i akcji ala Kepa Arrizabalaga, wynik zdaje się być zasłużony dla gości, którzy skutecznie wykorzystali swoje okazje i dominowali na boisku.