Paweł Solka (1)
Rafał Woch (1)
Aleksander Eibl (1)
Michał Politowski (1)

W pierwszym meczu czwartej kolejki Czwartej Ligi Halowej zmiarzyły się ze sobą Kamix i Akszon Team. Od pierwszych minut widać było, że pojedynek ten będzie wyjątkowo zażarty i wyrównany, co też szybko się potwierdziło. W pierwszej części spotkania walka toczyła się cios za cios, a bramki padały na przemian raz dla jednej, raz dla drugiej drużyny i na przerwę obie ekipy schodziły przy stanie 3:2 dla Akszonu. Na początku drugiej połowy zawodnicy w białych koszulkach wreszcie odskoczyli rywalom na dwa trafienia, co jednak podziałało bardzo mobilizująco na graczy Kamixu, którzy zaciekle ruszyli do ataków. W szybkim tempie odrabiali oni straty, aż wreszcie w ostatnich minutach Michał Politowski najpierw doprowadził do wyrównania, a następnie zdobył bramkę, która zapewniła Kamixowi zwycięstwo 5:4.