Bartosz Ochman (1)
Adrian Gondek (1)
Adam Grabarczyk (2)
Dominik Solka (1)

Kolejnym świetnym widowiskiem drugiej kolejki  było spotkanie Kamixu z TSP Szatańskim Pętem. Faworyt tego spotkania, czyli popularne "Pęciaki" wystąpili w nieco okrojonym składzie, co na pewno nie ułatwiało im gry. Pierwsza połowa zakończyła się bramkowym remisem 1:1 i nic nie wskazywało na to co wydarzyło się w drugiej części tego meczu. Zdeterminowany Kamix na drugą połowę wyszedł  jakby odmienieniony. Szybko objął prowadzenie, zdominował spotkanie i nie pozwolili TSP na strzelenie już żadnej bramki. Jednym z bohaterów zwycięzców był wszędobylski kapitan, Paweł Solka, który po składnych akcjach zaróno otworzył, jak i zamknął wynik tego spotkania. Pochwalić należy jednak mimo wszystko oba zespoły, bo spotkanie toczone było w naprawdę szybkim tempie i mogło się podobać kibicom i obserwatorom. Premierowe tej zimy punkty, zapisał jednak na swoim koncie Kamix, który tym samym awansował w tabeli, opuszczając strefę spadkową. Szatańskie Pęto, na przełamanie musi poczekać jeszcze przynajmniej do przyszłego tygodnia.