Kajetan Ostoja-Ciemny (1)
Dominik Kliczek (1)
Arkadiusz Siwiński (3)
Michał Burzyński (1)

W meczu otwierającym zmagania w Piątej Lidze Halowej zmierzyły się ze sobą Odwróć Tabelę oraz FC Ursynów Oldschool. Mimo, że to zawodnicy z Ursynowa byli zdecydowanym faworytem w tym meczu, to jednak ich rywale wysoko zawiesili poprzeczkę, a wynik tego starcia wahał się do ostatniego gwizdka sędziego. Już pierwsza połowa pokazała, że starcie to będzie bardzo zacięte, a żadna z drużyn nie była w stanie odskoczyć swoim rywalom i do przerwy nieznacznie prowadzili gracze w niebieskich koszulkach. Obraz gry nie uległ zmianie również po wznowieniu gry. Zawodnicy Odwróć Tabelę dwukrotnie doprowadzali do wyrównania, ale ostatnie słowo ponownie należało do Oldschool. W jednej z ostatnich akcji meczu Michał Burzyński pokonał bramkarza rywali po raz czwarty, ustalając wynik spotkania na 6:5.