Jan Śmigielski (1)
Jacek Strus (1)
Maciej Kawecki (1)
Maciek Czarkowski (1)

Mecz rozpoczął się spokojną i opanowaną grą obu zespołów. Pierwszy celny strzał parę minut po pierwszym gwizdku sędziego oddał Dominik Leszczyński zapewniając prowadzenie Fast Transowi . Do końca pierwszej połowy dało się odczuć przewagę ekipy w błękitno - białych trykotach ,która uniemożliwiała BaguviXowi przeprowadzanie groźnych akcji. Druga połowa była znacznie bardziej wyrównana od pierwszej, z każdą zbliżającą się minutą do końca, napięcie w obu zespołach rosło. Tuż przed końcem spotkania Jan Śmigielski przy podaniu Macieja Kawęckiego wyrównał spotkanie 1:1. Dzięki temu, zespół Michała Gerymskiego zremisował trzeci raz rzędu. Taki wynik sprawił, że Fast Trans zapewnił sobie awans do drugiej ligi i drugie miejsce na mecie rozgrywek. BaguviX o najniższy stopień podium powalczy w ostatniej kolejce z FC K 97/98.