Michał Gerymski (1)
Kamil Jaroszuk (1)
Robert Wierzchołowski (1)
Damian Metryka (1)

W pierwszej połowie spotkania nie było fajerwerków. Piłkarze obu drużyn wyprowadzali na zmianę pojedyncze akcje, jednak tylko jedną z nich Damian Metryka zamienił na gola, wyprowadzając BaguviX na prowadzenie. Wynik do przerwy się już nie zmienił, a chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy, Tomek Pawelski podwyższył prowadzenie na 2:0. Fast Trans nie pozostał dłużny rywalom i szybko zdobył bramkę kontaktową. To co się działo w późniejszych minutach w polu karnym BaguviX musiało być istnym piekłem dla ich bramkarza. Nieustanne ataki gospodarzy i wiele strzałów towarzyszyły temu spotkaniu przez dobre 10 minut, jednak chwilę nieuwagi wykorzystali zawodnicy BaguviXu i po kontrze kolejne trafienie dołożył wspomniany Metryka, który zapewnił swojej drużynie trzy punkty a samemu zapracował na miano najlepszego zawodnika tego spotkania.