( 2 : 4 )
Zima 2024 - 11.Liga
  • niedziela, 07 styczeń 2024
  • 19:00

149' Szymon Kolasa Virtualne Ń
147' Michał Płotnicki Virtualne Ń
146' Michał Płotnicki Virtualne Ń
145' Szymon Kolasa Virtualne Ń
142' Michał Burakowski Virtualne Ń
132' Szymon Kolasa Virtualne Ń
129' Szymon Kolasa Virtualne Ń
129' Michał Płotnicki Virtualne Ń
110' Szymon Kolasa Virtualne Ń
106' Michał Płotnicki Virtualne Ń
143' Robert Yesayan Na Wariackich Papierach
136' Adrian Pagas Na Wariackich Papierach
118' Bartosz Krajewski Na Wariackich Papierach
113' Sebastian Roszak Na Wariackich Papierach
107' Michał Olak Na Wariackich Papierach
101' Adrian Pagas Na Wariackich Papierach
149' Michał Płotnicki Virtualne Ń
148' Michał Burakowski Virtualne Ń
147' Michał Burakowski Virtualne Ń
142' Szymon Kolasa Virtualne Ń
132' Michał Płotnicki Virtualne Ń
129' Filip Dawydzik Virtualne Ń
110' Michał Płotnicki Virtualne Ń
106' Szymon Kolasa Virtualne Ń
118' Robert Yesayan Na Wariackich Papierach
113' Robert Yesayan Na Wariackich Papierach
107' Sebastian Roszak Na Wariackich Papierach
101' Robert Yesayan Na Wariackich Papierach
1Szymon Kolasa Virtualne Ń

W pierwszej kolejce zmagań na 11 poziomie zimowej edycji Ligi Bemowskiej zawitały drużyny Virtualne Ń i Na Wariackich Papierach. Na otwarcie wyniku nie musieliśmy czekać długo, bo już w 1 minucie podanie Roberta Yesayan wykorzystał Adrian Pagas. Z odpowiedzą przyszli Michał Płotnicki i Szymon Kolasa, którzy w tym meczu grali jakby czytali sobie nawzajem w myślach. Najpierw podanie Szymona wykończył Michał, przy kolejnej bramce wymienili się rolami i Szymon trafił do siatki po zagraniu Michała. Jednak Goście też nie dawali za wygraną i skrupulatnie wykorzystywali każdą nadarzającą się sytuację na strzelanie bramki. Do przerwy to właśnie NWP prowadziło wynikiem 2:4 do czego najbardziej przyczynił się Robert, który zdołał w tym czasie zdobyć 3 asysty. Gospodarze zmotywowani w przerwie wyszli na drugą odsłonę gry z nowymi siłami co dało im natychmiastowe efekty. Przez pierwsze 7 minut gry drugiej połowy zdążyli odrobić dwubrakową stratę i nawet wyjść na prowadzenie! To jednak zostało szybko odrobione przez ich rywali, kiedy Pagas cudownym strzałem w okienko z rzutu wolnego wyrównał wynik spotkania na 5:5. Radość z tego wyrównania nie trwała długo, bo już po paru minutach swoją cegiełkę do wyniku dołożył Michał Burakowski. Końcówka meczu także należała do udanych dla ekipy Gospodarzy, którzy przez ostatnie 5 minut gry zdołali strzelić kolejne 3 bramki tracąc przy tym tylko 1. Szymon Kolasa zakończył mecz aż 5 trafieniami i 3 asystami, Michał Płotnicki na swoim koncie zapisał 4 bramki i także 3 asysty i mimo starań Roberta Yesayan i jego drużyny mecz zakończył się rezultatem 10:6 na rzecz Virtualne Ń.