2020 - 1. Liga Zimowa
Kolejka 3- niedziela, 19 styczeń 2020
- 10:00
Skład wyjściowy
Chemik Bemowo
Wydarzenia
Bramki
- 138' Paweł Giel Chemik Bemowo
- 131' Stanisław Kędzierski Chemik Bemowo
- 123' Kamil Kudelski Chemik Bemowo
- 119' Paweł Giel Chemik Bemowo
- 107' Piotr Grabowski Chemik Bemowo
- 149' Piotr Wrzeszcz Young Legion
- 141' Michał Herman Young Legion
- 112' Bartłomiej Chmiel Young Legion
Asysty
- 131' Piotr Urbański Chemik Bemowo
- 123' Paweł Giel Chemik Bemowo
- 107' Paweł Giel Chemik Bemowo
- 149' Bartłomiej Chmiel Young Legion
- 112' Adrian Wiercioch Young Legion
MVP
- 1Paweł Giel Chemik Bemowo
Podsumowanie
Na otwarcie zmagań w trzeciej kolejce Pierwszej Ligi Zimowej doszło do szlagierowego starcia w którym zmierzyły się ze sobą ekipy Chemika Bemowo oraz Young Legionu. Spotkanie to, tak jak się można było spodziewać, już od pierwszego gwizdka sędziego było bardzo wyrównane i zacięte, przez co ciężko było wskazać wyraźnego faworyta do końcowego triumfu. Mimo kilku dogodnych sytuacji z obu stron, odrobinę lepszą skutecznością w pierwszej części meczu wykazali się zawodnicy Chemika, którzy na przerwę schodzić mogli w nieznacznie lepszych nastrojach, dzięki prowadzeniu 3:1. Niemal identyczny przebieg miała również druga część tego starcia, w której zdecydowanie więcej z gry mieli gracze YL, jednak nie potrafili wykorzystać nadażających się sytuacji, podczas gdy ich przeciwnicy, może nie grali przesadnie efektownie, ale z całą pewnością bardzo efektywnie, co tego dnia okazało się kluczem do sukcesu. Do ostatniego gwizdka sędziego Chemik podwoił swój dorobek bramkowy i pewnie wygrał to starcie na szczycie 6:3, w czy zdecydowanie największą zasługę miał Paweł Giel, kończący spotkanie z imponującym dorobkiem dwóch bramek i kolejnych dwóch asyst. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |