Paweł Poniatowski (1)
Marcin Kamiński (2)
Adrian Urbański (1)
Filip Boruta (1)

W kolejnym spotkaniu czwartej kolejki Piątej Ligi Halowej zmierzyły się ze sobąTSP Szatańskie Pęto i Pendzonce Świstaki. Obie  ekipy rozegrały tego dnia już wcześniej po jednym meczu i obie przegrały swoje pojedynki.  W to spotkanie lepiej weszli goście, jednak nie mieli oni możliwości długo cieszyć się z prowadzenia i już kilka minut później to zawodnicy TSP przejęli inicjatywę. W ekipie Świstaków debiutowało kilku młodych zawodników, którzy zaprezentowali się bardzo przyzwoicie, jednak nie mieli oni większych szans z doświedczonymi i silniejszymi fizycznie rywalami. Szatańskie Pęto szybko powiększało swoją przewagę i już do przerwy prowadziło wysoko 6:1. Niewiele w tej kwestii zmieniło się również po zmianie stron, a ekipa Bartosza Ochmana coraz bardziej odjeżdżała rywalom, żeby ostatecznie wygrać aż 11:1.