Jakub Małachowski (1)
Maciej Paluchowski (2)
Paweł Wojsław (3)
Paweł Wojsław (1)

Ależ to było widowisko. Od początku gracze obydwu drużyn narzucili szybkie tempo, nie było tu miejsca na żadne kalkulacje. Wynik otworzył Mateusz Milewski, który strzelił spektakularną bramkę samobójczą. Mimo tego niepowodzenia FC NaNkacu zaczęli szturmować bramkę, tym razem rywali, a nie własną. W efekcie golkiper Damian Kaczmarczyk nie narzekał na brak zajęć. Sytuacji z obu stron było mnóstwo, również bramkarz gospodarzy uwijał się jak w ukropie. Do przerwy wynik był remisowy (2-2), chociaż powinno paść znacznie więcej goli. W drugiej połowie East Wind kontynuowało festiwal marnowania sytuacji strzeleckich, za to NaNkacu zagrało wybornie strzelając aż pięć goli, nie tracąc przy tym żadnego. Kapitalnie prezentował się duet ofensywny Paweł Wojsław, Jakub Małachowski wspierany przez ofensywnie usposobioneych obrońców: Dominika Bodycha i Macieja Paluchowskiego. Stąd też nie ma zdziwienia, że po stojącym na naprawdę wysokim poziomie widowisku, lepsi byli gospodarze. Dzięki temu, po słabym poczatku, mozolnie pną się w górę ligowej tabeli, gdzie awansowali już na czwarte miejsce.