images/com_joomleague/database/events/soccer/i_red.pngCzerwone kartki
Karol Guz (1)
Maciej Baranowski (1)
Adrian Schamlewski (1)

Po wygranej Satelitos wiadome było, że Chemik Bemowo i Moszna Squad biją się o zajęcie drugiego miejsca w tabeli ligowej. Mecz okazał się oczywiście hitem, a zwycięstwo przyszło w dramatycznych okolicznościach. Od pierwszych minut lepiej prezentował się Chemik. Kontrolował grę i na zmianę prowadził i remisował. Wszystko jednak zaczęło się zmieniać, gdy nerwy puściły Karolowi Guzowi (czerwona kartka). Do przerwy Chemicy prowadzili jednak 4:3. Z minuty na minutę w drugiej połowie gospodarzom grało się coraz trudniej. Moszna w końcu wyszła na wysokie prowadzenie, ale charakter nie pozwolił gospodarzom poddać tego meczu i udało się prawie dojść na remis. Z 4:3 zrobiło się 4:7, ale na 10minut przed końcem Chemicy doszli na 6:7. Wtedy stracili kolejno seryjnie bramki, a nerwy puściły tym razem Maciejowi Baranowskiemu (czerwona kartka). Ostatecznie Moszna wysoko wygrała 11:6 i została wicemistrzem I ligi. Bohaterem spotkania został Adrian Schamlewski ( 6 bramek i 4 asysty).