Tomasz Sienkiewicz (2)
Jacek Wróblewski (1)
Paweł Kalinowski (1)
Grzegorz Kowerski (1)

Główny kandydat do mistrzostwa i wyraźnie będący w gazie, Chemik Bemowo w trzeciej kolejce mierzył się z Moszna Squadem, najbardziej skutecznym, wiosennym beniaminkiem. Chemicy wyraźnie nastawieni byli na zwycięstwo i atakowali od pierwszych minut. Moszna, dokonywały anatomicznego cudu, regularnie się odgryzając. W końcu jednak napór Chemika był tak nieznośny, że MS postanowili wykorzystać świetne podanie  Tomasza Sienkiewicza i władować piłkę do swojej bramki. Chwilę później było już 2:0, ponownie Sienkiewicz dogrywał, tym razem w pełnym biegu i do swojego kolegi z zespołu. Idealne zagranie wykorzystał Hubert Marciniec, rosnąca gwiazda bemowskiej ekipy. Na odpowiedź, znów cud przyrody, Moszen, nie trzeba było długo czekać. Wystarczyło, żeby na placu pojawił się Michał Burzyński. Najpierw podciągnął grę i rozciągnął do Pawła Kalinowskiego. Ten mocno zagrał w pole karne, gdzie  Mariusz Popek jedynie musiał dostawić nogę. Chwilę później sam Burza wykończył akcję, w iście profesorskim stylu, na dużym spokoju strzelając pod interweniującym bramkarzem. W drugiej połowie mecz nie był już tak wyrównany. Walczący o trzy punkty Chemik praktycznie nie odchodził od bramki Moszen. Chemiczni próbowali na różne sposoby znaleźć drogę do bramki, dużą liczbą podań, centrami, indywidualnie wioząc się z piłką. Defensywa MS była jednak bardzo pewna, a wszystkie małe nadzieje rozwiewał Grzegorz Kowerski, strzegące bramki Moszen nowe wcielenie Leonidasa. Na niego Chemik nie potrafił wymyślić receptu i ostatecznie mecz zremisował. Mimo to, utrzymał się na pierwszym miejscu w tabeli, bo drugi Action! w tej kolejce pauzował. Trzecie miejsce, nieco nieoczekiwanie zajmuje Moszna Squad, którzy nie przegrali dotąd meczu i plan minimum mają do tej pory wykonany z nawiązką.