Igor Mushko (2)
Aleksander Soszyński (1)
Radosław Krześniak (1)
Paweł Matryba (1)

W jednym z ciekawszych spotkań trzeciej kolejki Trzeciej Ligi Halowej Bad Boys Zielonki zmierzyły się z Lantrą. Mecz ten od pierwszych minut toczył się w bardzo szybkim tempie, a walka co chwila przenosiła się od jednej bramki do drugiej. Na przerwę obie ekipy schodziły przy niewielkim prowadzeniu Lantry 3:1, a losy spotkania nie były jeszcze rozstrzygnięte, co potwierdziły pierwsze minuty po zmianie stron. Po wznowieniu gry Bad Boysi od razu rzucili się do ataków i szybko doprowadzili do wyrównania. Wtedy jednak przyszła kolej na odpowiedź podrażnionych przeciwników, którym udało się ponownie objąć prowadzenie. Walka cios za cios toczyła się już do samego końca meczu, a Lantrze, mimo zaciekłych ataków rywali w ostatnich minutach, udało się dowieźć jednobramkowe zwycięstwo i tym samym awansować na pozycję wicelidera.