Piotr Królczak (2)
Mariusz Rogowski (1)
Paweł Mościcki (1)
Dominik Lutostański (1)

Drugi ważny tego dnia mecz All4One, drugi przegrany.  Wynik dla Zjazdu otworzył doświadczony Mariusz Rogowski, który wykorzystał błąd bramkarza gospodarzy. W pierwszej części mieliśmy wiele walki, dużo pojedynków w środku pola i stosunkowo niewiele ciekawych akcji, chociaż koneserom spotkanie mogło się podobać. Ostatecznie, na przerwę oba zespoły schodziły przy remisie (2:2). I o ile do przerwy niewiele się działo, tak w drugiej części było jeszcze więcej walki, jeszcze więcej zaciętości, ale, chociaż okazji było więcej niż w pierwszej połowie, padła tylko jedna bramka. Duża zasługa w tym bramkarza gospodarzy, który wraz z solidnie grającym w obronie Tomaszem Drzałem, byli ostoją Zjazdu. Warto też docenić strzelca dwóch goli Piotra Królczaka, za to odrobinę trzeba zganić można zespół All4One, który mimo dużego potencjału, który pokazał choćby w starciu z Chemikiem, jeśli nie weźmie się w garść, to wyląduje w drugiej lidze. Z drugiej jednak strony, konsekwentnie budowana ekipa Macieja Rataja, zbiera bezcenne doświadczenie, które, jesteśmy przekonani, zaprocentuje w kolejnych edycjach Ligi Bemowskiej.