Michał Raciborski (2)
Michał Burzyński (1)
Grzesiek Kado (1)
Michał Raciborski (1)

Pierwsza połowa spotkania  zdecydowanie należała  do Pocisku Legionowo. Brak konsekwencji w taktyce  KS Kierowników mógł kosztować ich znacznie więcej niż utratę  jednej bramki. Przez błędy w ustawieniu i nie realizowanie założeń taktycznych narażali się na kontrataki ze strony zawodników z Legionowa, którzy atakowali na bramkę rywali z przewagą trzech lub dwóch zawodników  na  jednego obrońcę. Brak skuteczności w tego typu akcjach prawdopodobnie kosztował Pocisk w końcowym rezultacie utratę trzech punktów. Co prawda do połowy prowadzili jeden do zera, jednak w drugiej połowie Kierownicy zaczęli realizować swoją taktykę i przyniosła ona efekty. Ze stanu 0:2 podnieśli się na 4:2 i mimo straty gola w ostatnich sekundach, nie dali sobie wyrwać zwycięstwa i przodownictwa w tabeli. Pocisk zachował miejsce w środku stawki.