Trwa ładowanie strony...

ZAGRAJ Z NAMI

Od jakiegoś czasu dochodziły do nas słuchy, że brakuje Wam niepowtarzalnego klimatu rozgrywek na nawierzchni naturalnej.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, zapraszamy do udziału w Natural Cup – pierwszym turnieju na nawierzchni trawiastej. Zapraszamy wszystkie drużyny, które przez lata rywalizowały w naszych rozgrywkach na naturalnej trawie, jak i inne ekipy, które chciałby się sprawdzić w tych charakterystycznych warunkach!

NATURAL CUP 2019

ul. Konarskiego (os. Przyjaźń)

30 czerwca niedziela

trawiasta naturalna

299 zł

NASZ OBIEKT

Po latach wrócimy na klimatyczne boisko na Osiedlu „Przyjaźń”, gdzie przez wiele sezonów trwała rywalizacja w niezwykle emocjonującej lidze na nawierzchni naturalnej.

Stadion na os. Przyjaźń to pełnowymiarowe boisko, dla potrzeb naszego turnieju podzielone na dwie części. Otoczone jest drzewami i drewnianymi domkami, co daje mu niespotykany jak na warszawskie realia klimat. Zagramy na boisku z naturalną nawierzchnią, na świeżo przyciętej trawie – prawdziwa gratka dla zwolenników specyfiki gry na naturalnej murawie.

GWARANTUJEMY

Dokładną formułę rozgrywek zaprezentujemy ok. tydzień przed startem turnieju, gdy wyklaruje nam się liczba zgłoszeń. Oprócz sportowej rywalizacji, możecie liczyć też na dodatkowe atrakcje w postaci grilla, a po turnieju zapraszamy do wspólnego świętowania!

KONTAKT

Zgłoszenia zawierające nazwę drużyny, imię, nazwisko adres mailowy i telefon kontaktowy prosimy przesyłać na adres:

kontakt@ligabemowska.plW razie pytań, czy wątpliwości zadzwoń:

Michał Burzyński 661 536 685

ZNAJDŹ NAS