Paweł Poniatowski (2)
Bartek Filip (1)
Piotr Mirecki (1)
Paweł Poniatowski (1)

W spotkaniu z przedostatnimi w tabeli Czupakabrami Warszawa a zajmującymi miejsce na podium Pendzoncymi Świstakami nie było trudno wskazać faworyta. Ale tego dnia Świstaków czekała naprawdę ciężka przeprawa. Od pierwszego gwizdka nie obserwowaliśmy szczególnie szybkiego tempa. Nominalni goście, zgodnie z oczekiwaniami, dominowali na boisku, ale tego nie skuteczność nie była ich domeną. Czupakabry atakowali z rzadka i bardziej byli skoncentrowani na grze obronnej. Stąd też wynik 0-0 do przerwy nie mógł dziwić. W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się za bardzo. Świstaki ewidentnie nie miały swojego dnia, za to CW zaczynali atakować coraz odważniej. Lecz wtedy sprawy w swoje ręce wziął kapitan gości Paweł Poniatowski i najpierw wykorzystał podanie Bartka Filipa, a kilka minut później wrzucił piłkę w pole karne gospodarzy, ale ta nieoczekiwanie znalazła się w siatce. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2, ale Czupakabry stawiali dzielnie opór faworyzowanej drużynie. Niestety dla nich, nadal trwa dla nich passa porażek, ale jak będą grali z podobnym zaangażowaniem jak w tę sobotę, punkty w końcu przyjdą. Pendzonce Świstaki za to umacniają swoje miejsce na podium i pewnym jest, że nie powiedzieli ostatniego słowa w kwestii awansu do wyższej ligi.