Tomasz Sienkiewicz (1)
Adrian Augustynowicz (1)
Maciek Wójcik (1)
Damian Metryka (1)

W jedynym sobotnim spotkaniu siódmej kolejki trzeciego poziomu rozgrywek Drink Men stanął w szranki z BaguviXem. Obie ekipy do tej pory zgromadziły po dziewięć punktów i aby nie stracić kontaktu ze strefą medalową musiały ten mecz wygrać, a więc nie było mowy o kalkulacjach. Nim się obejrzeliśmy, a Michał Gerymski i spółka prowadzili już 1:0 po trafieniu Janka Śmigielskiego. Kolejne minuty były zacięte i wyrównane i dopiero w piętnastej minucie goście przycisnęli raz jeszcze, ale za to na tyle, że kilka minut potem po dwóch golach Damiana Metryki prowadzili już 3:0. Ambitnie atakujący gospodarze tuż przed przerwą złapali jednak kontakt, a gola do szatni zdobył Marcin Żebrowski. Po zmianie stron emocji było co nie miara, jednak mimo wielu sytuacji zarówno jednym jak i drugim nie udało się już pokonać bramkarza rywali i ostatecznie BaguviX zasłużenie pokonał Drink Men 3:1. Wobec innych wyników w tej kolejce Damian Metryka i jego kompanii awansowali na najniższy stopień podium, a do drugiego Legionu tracą tylko jeden punkt.