Kamil Kuźniewski (1)
Paweł Pająk (1)
Daniel Purchalak (2)
Piotr Płatek (1)

W ostatnim starciu tej kolejki najwyższego szczebla bemowskich siódemek doczekaliśmy się absolutnego hitu, w którym Gladiatorzy podejmowali Mosznę Squad. Niestety hitem ten mecz okazał się tylko na papierze. Ostatecznie lider rozgrywek zweryfikował obecną formę aktualnych wicemistrzów zarówno jesiennych siódemek jak i zimowych szóstek, potwierdzając tylko że ekipa Pawła Maula delikatnie mówiąc złapała zadyszkę. Gladiatorzy od pierwszej minuty grali szybciej, składniej i przede wszystkim tworzyli zespół, który od początku uzupełniał się na całym placu. W dziesiątej minucie gospodarzy „napoczął” najaktywniejszy na boisku Paweł Pająk, który z resztą minutę później świetnym podaniem obsłużył Aleksandra Szyszkę przy golu na 2:0. Żeby tego było mało w siedemnastej minucie Pająk trafił na 3:0, ustalając jak się później okazało wynik pierwszej odsłony. Po zmianie stron niewiele zmieniło się w obrazie gry. Jak MS po fatalnej pierwszej połowie z AnonyMMous w drugiej stworzył kilka „setek”, tak tej niedzieli goście po prostu przeszli obok meczu. Tymczasem Gladiatorzy bawili się w najlepsze. Już siedem minut po przerwie było 4:0, a na listę strzelców wpisał się Krzysztof Gołos. Dziesięć minut później piątego gola dołożył Szyszka, a wynik tego spotkania ustalił na dwie minuty przed końcem meczu najlepszy na placu Paweł Pająk. Ostatecznie Gladiatorzy bez większych problemów ograli Mosznę Squad 6:0 i utrzymali pozycję lidera. Natomiast goście