Paweł Przyborski (1)
Kamil Marciniak (1)
Łukasz Słowik (1)
Arek Zegar (1)

FC Melange choć do spotkania przystąpił bez kilku swoich istotnych ogniw,  od początku zaatakował swoich rywali. Jednak nominalni gospodarze nie pozostawali dłużni i już w  5 minucie zmusili bramkarza do interwencji. Bramka nie padła, ale golkiper FC M odpierał ataki Orłów z problemami. Z każdą minutą Orły Leszka nabierały rozpędu w skrzydła i atakowały zaciekle swoich rywali. Pierwszą bramkę jednak strzelili zawodnicy FC Melange w bardzo kuriozalnej sytuacji. Zawodnik Orów sygnalizował faul, ale sędzia puścił grę dalej. Wtedy to Kamil Marciniak wykorzystał zamieszanie i strzelił bramkę od poprzeczki. Bramkarz Orłów od samego początku twierdził, że bramka nie powinna być uznana, ponieważ  piłka nie przekroczyła całym obwodem linii bramkowej. Sędzia był innego zdania i ostatecznie FC Melange wygrywał to spotkanie 0:1. Po tej bramce gra bardzo się zaostrzyła, ale ostatecznie wynik nie uległ zmianie. Druga połowa to już intensywne ataki z obu stron. Orły atakowały zaciekle i udało im się strzelić bramkę wyrównującą w 10 minucie drugiej połowy. Paweł Przyborski podał do Wojciecha Muranowicza, a ten pięknym strzałem  z dystansu pokonał bezradnego bramkarza gości. Orły nie poprzestały na tym ataku i walczyły o zwycięstwo. FC Melange ruszyło z kopyta i już w 13 minucie drugiej połowy Arkadiusz Zegar podał ze skrzydła do Łukasza Słowika, a ten skierował piłkę z bliskiej odległości do bramki na 1:2. Melange wyszedł na prowadzenie. Trzecia i czwarta bramka to popisy Słowika i Marciniaka. Najpierw strzelił Słowik po podaniu Marciniaka, a w następnej akcji Marciniak do Słowika i coraz wyraźniej wyglądała przewaga FC Melange.  Po dominacji gości bramkę strzeliły Orły. Drugiego gola zdobył Wojciech Muranowicz, a wynik wynosił 2:4. Ostatnia akcja meczu należała jednak do Tomasza Kałuna, który to trafił z bardzo ostrego kąta na 2:5 i tak zakończyło się to spotkanie.