Paweł Solka (2)
Stanisław Kędzierski (1)
Norbert Margas (1)
Marcin Taras (1)

W swoim ostatnim już spotkaniu sezonu zimowego Ligi Bemowskiej Wariaty Kuchara zmierzyły się z piastującą ostatnie miejsce w tabeli Victorią. Zawodnicy Wariatów już w pierwszej połowie tego meczu grali bardzo ofensywnie, co też szybko przyniosło im korzyści i do przerwy prowadzili pewnie 4:0 po trafieniach Pawła Solki i Staśka Kędzierskiego, którzy zapisali na swoich kontach po dwa gole. Na początku drugiej części spotkania do bardziej zdecydowanych ataków ruszyła wreszcie starając się odrobić straty Victoria, ale to ich rywale zdecydowanie lepiej grali piłką i wciąż to oni kontrolowali grę.  Mimo większego zaangażowanie, po zmianie stron ekipie Victorii udało się zdobyć tylko jedną, honorową bramkę, podczas gdy Wariaty dorucili jeszcze dwa trafienia i cały mecz zakończył się ich pewnym zwycięstwem 6:1.