Mariusz Krusiński (1)
Mariusz Jaroszewicz (1)
Mateusz Piziorski (1)
Marcin Sak (1)

Ten mecz już przed startem sezonu zapowiadany był jako hit całej kampanii, a życie ułożyło się tak że w ostatniej kolejce decydował o tytule mistrza drugiej ligi. Naprzeciw siebie stanęły niewątpliwie dwie najlepsze drużyny na tym szczeblu rozgrywek, czyli Old United podejmował Zieloną Polanę. Obie ekipy w tabeli dzieliły trzy punkty na korzyść United, którzy tym samym byli w uprzywilejowanej sytuacji, gdyż do końcowego tryumfu wystarczył im remis. Ci wszyscy którzy przyszli tego ranka z nastawieniem na emocję i zaciętą walkę srogo się zawiedli. Old United od pierwszych minut grał bardzo twardo w obronie, a do tego kapitalnie funkcjonował ofensywny duet Konrad KozłowskiPatryk Kostyra, który miał udział przy niemal wszystkich golach strzelonych przez gospodarzy. Nim ZP się obejrzała już przegrywała 2:0, a na zegarze była dopiero druga minuta. To jednak był dopiero początek popisów graczy w czerwonych strojach. Między dziesiątą, a piętnastą minutą zaaplikowali rywalowi cztery szybkie gole, praktycznie ustawiając sobie ten mecz. W ostatnich fragmentach w końcu obudzili się gracze w niebieskich koszulkach, trafiając nawet dwa razy, ale za każdym razem OU odpowiadali, wygrywając ostatecznie tę partię 8:2. Po zmianie stron Mariusz Kurczyński i spółka kontrolowali przebieg meczu, reagując na każdego gola rywali tym samym. United trafili jeszcze trzy razy, przy dwóch golach oponenta i finalnie całkowicie zasłużenie pokonali Zieloną Polanę 11:4. Tym samym tytuł Mistrza Drugiej Ligi Sezon Zima 2018 wywalczyła drużyna OLD UNITED. Gratulacje !!! Pięć goli i jedną asystę dopisał na swoim koncie świeżo upieczony Król Strzelców  oraz  Najlepszy „Asystent” drugiej ligi -Konrad Kozłowski, czym podkreślił kapitalną postawę w całym sezonie