Rafał Szewczyk (4)
Michał Gerymski (2)
Rafał Szewczyk (1)
Bartosz Łachowski (1)

W trzecim meczu ósmej kolejki drugiej ligi wciąż walczący o utrzymanie SSIJ podejmował Bulbez Team Bemowo, który po zeszłej kolejce stracił już szanse na podium. Pierwsza połowa należała do gospodarzy, którzy grali w tej części szybciej, składniej, a przede wszystkim skuteczniej. Wynik otworzył już w czwartej minucie Janek Śmigielski, ale raptem minutę później wyrównał Rafał Dobrosz. W siódmej minucie SSIJ znów był na prowadzeniu, a piękną bramkę z za połowy boiska strzelił Damian Metryka. Gospodarze wykorzystali sprzyjający im wiatr i jeszcze dwa razy za sprawą Arka Gromady pokonali Marcina Osowskiego. Bulbez jednak złapał jeszcze kontakt przed przerwą. W samej końcówce rzut karny wykorzystał Rafał Szewczyk, ustalając tym samym wynik tej odsłony na 4:2 dla SSIJ. Druga połowa to konsekwentna pogoń BTB, który powoli i mozolnie odrabiał starty. Kapitalną partię rozegrał wspomniany Szewczyk, który w drugich dwudziestu minutach popisał się klasycznym hattrickiem, a bramkę na wagę trzech punktów strzelił w ostatniej minucie meczu. Ostatecznie po bardzo emocjonujących i dramatycznych zawodach Bulbez Team Benowo pokonał SSIJ 5:4. Zawodnikiem spotkania został oczywiście popularny „Szewa”.