Patryk Kostyra (1)
Konrad Kozłowski (2)
Kamil Sowa (1)
Konrad Kozłowski (1)

W pojedynku Chłopców Do Bicia z Old United w ósmej kolejce Drugiej Ligi Halowej z całą pewnością nie mogliśmy narzekać na zbyt małą liczbę bramer, których łącznie zobaczyliśmy aż 18! Mecz ten lepiej rozpoczął się dla pierwszej z tych ekip, jednak jak później się okazało były to miłe złego początki. Old United szybko się otrząsnęło i przejęło inicjatywę, już do przerwy prowadząc zdecydowanie 6:2. Wydawało się, że losy meczu są już rozstrzygnięte, jednak Chłopcy Do Bicia nie mieli zamiaru odpuszczać i po zmianie stron odrobili większość strat z pierwszej połowy. Za każdym razem jednak, kiedy już zbliżali się do przeciwnikóna wynik kontaktowy, w zespole rywali uaktywniali się świetnie dysponowani tego dnia Konrad Kozłowski i Patryk Kostyra, którzy ponownie powiększali przewagę OU. Mimo dużo lepszej gry w drugiej części spotkania ekipa Jarosława Grzywacza nie zdołała wywalczyć choćby jednego punktu i musiała uznać wyższość rywali, którzy wygrali tego dnia 10:8, zachowujący tym samym w swoich rękach fotel lidera.