Bartosz Konopko (1)
Robert Kubicki (1)
Bartosz Pondo (1)
Krzysztof Gołos (1)

Na inauguracje przed ostatniej kolejki drugiej ligi wicelider – Zielona Polana podejmował trzecią drużynę w tabeli – Królewskich.. Nominalni gospodarze w przypadku zwycięstwa byliby już pewni przynajmniej srebrnych medali, natomiast ekipa Karola Truszczyńskiego, aby marzyć o drugim miejscu musiała ten mecz wygrać. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i zacięta, a o prowadzeniu ZP dwoma bramkami do przerwy zadecydowała ich skuteczność. Już w drugiej minucie wynik otworzył Bartek Konopko, a w dziesiątej wynik pierwszej odsłony ustalił Mateusz Piziorski. Po zmianie stron gospodarze bardzo szybko zadali kolejny cios, a na listę strzelców po raz drugi w tym meczu wpisał się Konopko. Po tej bramce gracze w niebieskich strojach oddali pole rywalowi, który długimi fragmentami okupował połowę gospodarzy, ale niewiele z tej przewagi wynikało. Dopiero Paweł Pająk wykorzystał jedną z akcji, dając Królewskim. nadzieję. Ekipa Mateusza Piziorskiego bardzo szybko odpowiedziała, odskakując ponownie na trzy trafienia, a tym razem szczęśliwym strzelcem okazał się Bartek Salczyński. Goście próbowali, szarpali, ale ich skuteczność w tym meczu pozostawiała wiele do życzenia. Wprawdzie dwie minuty przed końcem meczu za sprawą Piotra Wiśniewskiego zdobyli drugą bramkę, ale do osiągnięcia korzystnego rezultatu zabrakło zarówno czasu jak i sił. Ostatecznie Zielona Polana zasłużenie pokonała Królewskich. 4:2 i za tydzień zmierzy się o tytuł mistrzowski w bezpośrednim starciu z Old United.