Konrad Buzuk (2)
Michał Jasiński (1)
Wojtek Kasprzak (1)
Paweł Kowalkowski (1)

W niezwykle interesującym spotkaniu Drugiej Ligi Szóstek zmierzyli się  SSIJ z Marymontem. Mecz ten był dużą okazją dla zespołu Damiana Metryki na pierwsze punkty w tym sezonie. Rywalizacje otworzyła bramka Sebastiana Rzepki, strzelona już w pierwszej minucie meczu, który wyprowadził tym samym Super Skład i Już na prowadzenie.  Na odpowiedź rywala nie musieliśmy długo czekać  i po niespełna dwóch minutach stan meczu był już wyrównany. Końcówka pierwszej odsłony tego spotkania jednoznacznie należała już do ekipy Pawła Sędka i po dwudziestu minutach prowadzili 3:8. Po gwizdku sędziego SSIJ starali się odrobić straty i nawet udało im się to strzelając bramkę na 8-8 w trzydziestej piątej minucie. Na ich nieszczęście, rozgrywający fenomenalny mecz (strzelec aż siedmiu bramek!!!), Paweł Kowalkowski w ostatniej minucie spotkania zdobył zwycięską bramkę przechylając szalę zwycięstwa na stronę Marymontu. SSiJ, po raz kolejny więc, po wyrónanym meczu, w dość pechowych okolicznościach musię sie pogodzić z porażką. Marymint zaś, po słabym początku, wraca na właściwe tory i pnie w górę ligowej tabeli.