Łukasz Żendzian (1)
Damian Anczkiewicz (1)
Michał Rychlik (2)
Łukasz Żendzian (2)

Na otwarcie zmagań w czwartej kolejce Drugiej Ligi Halowej spotkali się ze sobą Chłopcy Do Bicia i Bulbez Team Bemowo. W mecz lepiej weszła pierwsza z tych ekip, jednak szybko inicjatywa przeszła na stronę ich rywali. Zawodnicy w zielonych koszulkach jeszcze przed przerwą najpierw wyrównali a następnie wyszli na jednobramkowe prowadzenie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1, jednak prowadzenie Bulbezu byłoby zdecydowanie wyższe, gdyby nie świetna postawa bramkarza CDB. Niemal identyczny przebieg miał również początek drugiej części spotkania, lecz przy stanie 4:1 wreszcie przebudzili się gracze w białych koszulkach. Mocniej przycisnęli oni swoich rywali, odrobili większość strat i wydawało się, że odmienią losy meczu, jednak kolejne trafienie dla BTB, autorstwa Rafała Szewczyka, ostatecznie pogrzebało ich szanse na choćby jeden punkt, a mecz zakończył się wynikiem 5:3.