Paweł Pająk (3)
Krzysztof Gołos (1)
Karol Truszczyński (4)
Paweł Pająk (1)

Starcie Królewskich z Marymontem w drugiej kolejce Drugiej Ligi Halowej mogło zaskoczyć swoją jednostronnością. Wydawało się, że to Królewscy podmęczeni po trudnym, lecz wygranym starciu z Wariatami Kuchara, będą w gorszej sytauacji, ale już pierwsza połowa pokazała coś zgoła odmiennego. Już do przerwy nie pozostawili oni najmniejszych złudzeń rywalom  i zdecydowanie prowadzili 6:1, nie mając zamiaru zwalniać również po zmianie stron. Motorem napędowym Królewskich okazał się jak zawsze niezawodny Paweł Pająk, który zapisał na swoim koncie aż pięć goli i trzy asysty. To główie dzięki niemu w drugiej części spotkania podwoili oni swój dorobek bramkowy wygrali oni wysoko 13:3, dzięki czemu pewnie zasiedli na fotelu lidera.