Szymon Oniszuk (3)
Łukasz Rybicki (2)
Paweł Oszmański (2)
Jakub Witkowski (1)

Pojedynek Chłopców do bicia z Victorią zaczął się z wysokiego C i już w pierwszych sekundach tego starcia wynik meczu strzałem z połowy boiska otworzył Kacper Czyżyk. Koledzy z drużyny nie mieli zamiaru pozostawać gorsi i zawodnicy w białych koszulkach szybko wywalczyli sobie pięciobramkową przewagę. Victoria co prawda jeszcze przed przerwą zniwalowała część strat, ale przewaga ich rywali i tak pozostawała wysoka. Początek drugiej części spotkania był jeszcze dość wyrównany, a wynik nie pozostawał przesądzony, jednak od stanu 7:4 przewaga ekipy Jarosława Grzywacza coraz bardziej rosła, w czym niemałą zasługę miał Maciej Dubicki, zapisując na swoim koncie aż sześć trafień. Ostatecznie Chłopcy do bicia wygrali pewnie 12:5, zapisując na swoim koncie pierwsze punkty w tym sezonie.