( 2 : 3 )
Zima 2024 - 4.Liga
  • niedziela, 07 styczeń 2024
  • 10:00

140' Łukasz Tippe Drink Team
117' Albert Szlaga Drink Team
110' Łukasz Ładniak Drink Team
108' Łukasz Ładniak Drink Team
150' Karol Nowak Unatletico
144' Damian Grochowski Unatletico
143' Michał Machitko Unatletico
139' Bartek Pawelec Unatletico
138' Karol Nowak Unatletico
134' Karol Nowak Unatletico
125' Kamil Kucharski Unatletico
122' Jakub Wróbel Unatletico
120' Karol Nowak Unatletico
1Karol Nowak Unatletico

Spotkanie Czwartej Ligi Szóstek pomiędzy Drink Team i Unatletico zapowiadało się na zacięte i takie też było w pierwszej odsłonie. Lepiej w ten mecz weszli nominalni gospodarze. W 8 minucie Michał Malinowski wyłożył piłkę jak na tacy do Łukasza Ładniaka, a ten dopełnił formalności i było 1:0. Nie minęło 120 sekund, a Ładniak miał już na koncie dublet (tym razem podawał Jarek Łowicki). Po takich dwóch ciosach musiało minąć trochę, by goście się ocknęli, ale z czasem ich akcje zaczęły nabierać rozmachu. I w 20 minucie dopięli swego. Po szarży Piotra Dąbrowskiego Karol Nowak „na spokoju” trafił do sieci i było już tylko 1:2. Po kolejnych dwóch minutach mieliśmy remis po strzale Kuby Wróbla. A tuż przed końcem pierwszej Kamil Kucharski, z pomocą rykoszetu poprawił na 2:3 i Unatletico po raz pierwszy w tym starciu wyszli na prowadzenie. Którego już nie oddali do ostatniego gwizdka. Po zmianie stron goście konsekwentnie parli do przodu i na efekty nie trzeba było długo czekać. W 34 minucie Nowak po asyście Dąbrowskiego po raz drugi wpisał się na listę strzelców, a w 38 ten sam duet w takiej samej kombinacji poprawił na 2:5. Po chwili na miał miejsce samobój, a za moment na 2:7 podwyższył Bartek Pawelec i w zasadzie było po zawodach. Chociaż DT nie poddawali się i dwukrotnie jeszcze ukąsili rywali, ale Unatletico także nie mogli narzekać na skuteczność i na samym finiszu, po tej wymianie ognia, zrobiło się 4:9. Ostatnim akcentem tych zawodów był kolejna akcja najlepszej na placu dwójki Dąbrowski – Nowak, która ustaliła rezultat na 4:10. Unatletico po naprawdę przekonującym występie zasłużenie zgarnęli komplet punktów. Drink Team zaś miał swoje momenty, ale to było za mało na świetnie dysponowanego przeciwnika.