Piotr Pruszkowski (1)
Bartosz Figat (1)
Piotr Parol (1)
Mateusz Puchalski (1)

W pierwszym pojedynku czwartkowej serii gier Drugiej Ligi Letniej na boisku przy ul. Irzykowskiego zameldowały się ekipy MELOdramatu i Yelonek. Starcie to lepiej rozpoczęło się dla pierwszej z tych drużyn, która szybko objęła prowadzenie po dwóch ładnych strzałach z dystansu Piotra Parola, ale Yelonki nie miały zamiaru pozostawać im dłużne i już niedługo potem ponownie doprowadzili oni do wyrównania. Zawodnicy MELO prezentowali się o wiele lepiej od przeciwników, ale mieli problemy z udokumentowaniem tego bramkami i dopiero tuż przed przerwą udało im się ponownie objąć prowadzenie po golu Dawid Pigla z rzutu wolnego. Po zmianie stron ich przewaga stała się jeszcze bardziej widoczna, co też szybko potwierdzili kolejnymi trafieniami. Już na początku drugiej połowy podwyższyli oni swoje prowadzenie i spokojnie do końca tego starcia kontrolowali sytuację na boisku, wygrywając ostatecznie cały mecz 6:2.