Rafał Osowski (1)
Jakub Sawicki (1)
Paweł Sławiński (1)
Kamil Więch (1)

Ciekawe widowisko zapewnili All4One i La Furia, która okazuje się być czarnym koniem pierwszej ligi. Początek spotkania przebiegał tak jakbyśmy mogli się tego spodziewać, czyli All4One wyszli na szybkie prowadzenie. Świetnie na boisku odnalazł się Rafał Duk, najpierw strzelając bramkę, po podaniu Kamila Kowalskiego, a następnie sam wystawił futbolówkę Piotrowi Świstakowi. W końcówce pierwszej połowy kontaktowego gola dla La Furii strzelił Jakub Sawicki po podaniu Kamila Więcha. Wynik mógł być zdecydowanie wyższy dla All4One, ale nie wykorzystali oni kilku kluczowych sytuacji, a to jak się okazało było gwoździem do trumny. Druga połowa była bardziej wyrównana, jednak lepszą skutecznością popisali się zawodnicy La Furii, trio Więch-Sławiński-Sawicki rozklepywało kilkukrotnie obronę All4One i z wyniku 1:3, wyszli na 6:4, żeby wskoczyć na najniższy stopień podium i to dodatkowo z jednym zaległym spotkaniem.