Artur Roguski (1)
Wojciech Gronczewski (1)
Łukasz Grabowski (3)
Dawid Gołucki (1)

W ostatnim meczu czwartej ligi siódemek Izba Wytrzeźwień podejmowała TSP Szatańskie Pęto. Od pierwszych minut spodziewaliśmy się zaciętego spektaklu, bo obie drużyny we wcześniejszych meczach pokazały, że będą walczyły o wysokie miejsca na koniec sezonu. Początek meczu należał jednak do drużyny IW. Już po dziesięciu minutach prowadzili 1:0 po bramce Łukasza Grabowskiego. Jeszcze przed przerwą Mariusz Grosiak podwyższył prowadzenie na 2:0. Szatańskie Pęto nie było w stanie dotrzymać tempa swoim rywalom. Po zmianie stron obraz meczu się nie zmienił. Grę dalej prowadziła Izba Wytrzeźwień i zdobywała kolejne bramki. W ataku brylowali Grosiak i Paweł Grosicki. Honorową bramkę dla TSP Szatańskie Pęto zdobył Wojciech Gronczewski po piękny strzale z przewrotki. Ostatecznie Izba Wytrzeźwień zdominowało swojego rywala i osiągnęła przekonujące zwycięstwo.  TSP zaś szanse na rehabilitację będą mieli za tydzień.