Czupakabry Warszawa
sobota, 29 wrzesień 2018 • 09:00

FC Running Team Czupakabry Warszawa

Bartek Piotrowski (1)

W spotkaniu między FC Running Team i Czupakabrami Warszawa spodziewaliśmy się zaciętego widowiska. Tak też było w istocie. Pierwsza połowa obfitowała w wiele pojedynków w środku pola, sporo było walki, ale nie przekładało się to na sytuacje bramkowe. Nieco więcej z gry mieli gospodarze, jednak do przerwy nie padła żadna bramka. Bardzo podobnie wyglądała druga odsłona. Obie drużyny starały się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, ale finalnie udało się to gospodarzom. Na chwilę przed końcem meczu na strzał zdecydował się Bartek Piotrowski, piłka wpadła do siatki i było 1-0. Jak się okazało, była to jedyna bramka w tym meczu. FC Running Team nie zagrało porywająco, ale należy docenić fakt, że mimo tego, potrafili wygrać. Czupakabry zaś kolejny raz w tym sezonie nie odstając od rywali, kończą mecz bez punktów. Może szczęście uśmiechnie się do nich w następnej kolejce?