Kamil Sowa (1)
Michał Głazowski (1)
Jacek Wróblewski (1)
Marcin Konopka (1)

W drugim meczu szóstej kolejki najwyższego szczebla bemowskich siódemek doczekaliśmy się prawdziwego klasyka Ligi Bemowskiej, w którym Chemik Bemowo podejmował Mosznę Squad. Patrząc przez pryzmat obecnego sezonu to Chemik, który legitymował się kompletem zwycięstw był faworytem tego starcia. Jednak w meczach tych dwóch drużyn może zdarzyć się wszystko. Pierwsi do głosu doszli Paweł Maul i spółka, których już w piątej minucie na prowadzenie wyprowadził Stasiu Kędzierski. Jednak Adrian Bera i spółka podkręcili tempo i za sprawą Macieja Skurzyńskiego, Piotra Dzisiów oraz Piotra Gerleja objęli prowadzenie 3:1. Wydawało się że Chemik pójdzie za ciosem, tymczasem do gry wróciła Moszna, która jeszcze przed przerwą po trafieniach Macieja Latosiewicza i Michała Głębockiego doprowadziła do wyrównania. Do przerwy był zatem remis. Po zmianie stron wszyscy spodziewali się wielkich emocji, jednak niestety dla widowiska gole strzelał już tylko wicelider rozgrywek, który co kilka minut punktował rywala. Pięć goli zaaplikowali rywalom gracze Chemika, nie tracąc przy tym żadnego. Na listę strzelców wpisali się jeszcze: Piotr Grabowski, Łukasz Szymański, Skurzyński oraz dwukrotnie najlepszy na placu Marcin Konopka. Ostatecznie Chemik Bemowo całkowicie zasłużenie pokonał Mosznę Squad 8:3, utrzymując jednocześnie drugą pozycję w tabeli.