Sebastian Sitek (1)
Jan Śmigielski (1)
Michał Witan (1)
Adrian Augustynowicz (1)

W ostatnim już pojedynku trzeciej kolejki Drugiej Ligi Letniej spotkały się ze sobą ekipy Saskiej Kępy i BaguSSIJ. Mecz ten w pierwszych minutach był dość wyrównany, ale wraz z upływem czasu coraz wyraźniej zaznaczała się przewaga zawodników z prawej strony Wisły. Ich pierwsza groźna sytuacja zatrzymała się co prawda na słupku bramki rywali, ale już chwilę później wynik spotkania otworzył Marcin Prasek. Jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższył Hubert Sierzpowski i ekipa Kornela Troszczyńskiego schodziła z boiska z pewną zaliczką. Niewiele na placu gry zmieniło się również po zmianie stron. Wciąż stroną przeważającą pozostawała Saska Kępa, co też potwierdzili kolejnymi trafieniami autorstwa odpowiednio Sebastiana Sitka i Karola Mroczkowskiego. BaguSSIJ starało się zniwelować te straty, jednak tego dnia stać ich było na zaledwie jedno, honorowe trafienie, autorstwa Jana Śmigielskiego i całe starcie zakończyło się wynikiem 4:1.