Michał Komor (1)
Maciek Kucharek (1)
Michał Zieliński (1)
Jakub Lipa (1)

W kolejnym starciu trzeciej już kolejki Drugiej Ligi Szóstek stanęły naprzeciwko siebie ekipy Legionu i KP Koziej. Już pierwsza połowa tego pojedynku była bardzo zacięta i wytównana, przez co obejrzeliśmy w niej tylko dwa gole. Najpierw, na prowadzenie 1:0 wyprowadził swój zespół Antoni Pieńkos, jednak jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził Jakub Lipa i losy meczu wciąż pozostawały otwarte. Po zmianie stron zobaczyliśmy o wiele więcej trafień, ale gra wciąż pozostawała zażarta. Obie ekipy co chwila zmieniały się na prowadzeniu, jednak ostatnie ciosy w tym iście bokserskim pojedynku ponownie należały do Jakuba Lipy, który w końcowych minutach najpierw doprowadził do wyrównania, a następnie tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego zagwarantował swojej ekipie trzy punkty dzięki wygranej 5:4.