Salvadore Zedde (1)
Damian Metryka (1)
Jan Śmigielski (1)
Matteo Schiavo (1)

Już pierwsze starcie trzeciej kolejki trzeciej ligi dostarczył nam mnóstwa emocji. Do boju ruszył wicelider – iKakakacji oraz BaguviX, który po kiepskim starcie sezonu (dwie porażki) ostatnio obudził się, zdobywając przed tygodniem pierwsze punkty. Z kolei gospodarze wygrali dwa pierwsze spotkania i również w tą sobotę wyszli na plac z wielkimi apetytami na kolejne punkty. Jednak BaguviX tym razem zebrał pakę i już w pierwszej połowie pokazał, że to będą ciekawe zawody. Wprawdzie goli przed przerwą nie obejrzeliśmy, ale kilka ciekawych akcji po jednej i drugiej stronie zapowiadało nam emocje w drugich dwudziestu pięciu minutach. Tak też było. Pierwszy defensywę rywali złamał BaguviX, kiedy to zagranie Damiana Metryki wykorzystał Janek Śmigielski, wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie 1:0. Po tym golu mecz rozkręcił się na dobre. Zdeterminowani Włosi ruszyli do huraganowych ataków, ale bardzo długo nic z tego nie wynikało. Gracze w żółtych trykotach nie pozostawali dłużni, ale też marnowali dobre okazję. W końcu siedem minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego do wyrównania doprowadził Salvadore Zedde, który wykorzystał podanie Matteo Schiavo. Mecz zaczął się od nowa, a do jego zakończenia pozostało raptem parę minut. Końcówka to emocje sięgające zenitu. W tym wszystkim mogło wydarzyć się wszystko. Chwilę przed końcem meczu świetną sytuacje zmarnowali gospodarze, a w odpowiedzi w ostatniej akcji najwięcej zimnej krwi w zamieszaniu pod bramką rywala zachował najlepszy na placu Damian Metryka, który dał swojej drużynie upragnione trzy punkty. Ostatecznie po niezwykle dramatycznym spotkaniu BaguviX pokonał iKakakacji 2:1 i przesunął się w tabeli trzeciej ligi na trzecie miejsce.