Michał Gerymski (1)
Grzegorz Wojtecki (1)
Artur Kolanowski (1)
Daniel Grynczel (1)

W drugim sobotnim spotkaniu pierwszej kolejki drugiej ligi broniący srebrnych medali z jesiennej edycji – SSIJ podejmował absolutnego debiutanta w Lidze Bemowskiej, ekipę Canarinhos. Przez wzgląd na to że kompletnie nie znaliśmy nominalnych gości ciężko było wskazać w tym meczu faworyta. Mecz od pierwszych minut był bardzo zacięty, a pierwsi zaatakowali Canarinhos, którzy zaskoczyli rywali i w siódmej minucie prowadzili już 2:0. Na listę strzelców wpisali się kolejno: Adam Schlief oraz Oskar Górecki. Z każdą minutą jednak gra SSIJ się zazębiała, a co za tym idzie coraz częściej zaczęli gościć pod bramką rywali. W końcu gola kontaktowego zdobył Arek Gromada, a kilka minut przed przerwą wyrównał Adrian Augustynowicz, ustalając wynik do przerwy na 2:2. Druga połowa to momentami popisy bramkarskie najlepszego na placu Daniela Grynczela, a długimi fragmentami piłkarskie szachy, w których niewiele się działo. Gdy wszyscy myśleli że takim wynikiem zakończy się ta odsłona sędzia podyktował rzut wolny dla SSIJ tuż przed polem karnym rywali. Do piłki podszedł niezawodny Damian Metryka i płaskim strzałem dał swojej drużynie premierowe trzy punkty. Ostatecznie SSIJ po wielkiej dramaturgii pokonał Canarinhos 3:2, pokazując tym samym co znaczy gra do końca.