Sebastian Dziubak (1)
Dawid Kot (1)
Mateusz Morawski (1)
Michał Kot (1)

Czy mecze Piątej Ligi mogą być emocjonujące? Oczywiście! Co więcej, ten mecz pokazał, że mogą być świetnymi widowskimi. Chodź obie drużyny po dwóch kolejkach dzieliły aż cztery miejsca w ligowej tabeli, to podczas tego spotkania rywalizowały ze sobą jak równy z równym. Początek spotkania bezwzględnie należał do Znisty. Zdominowali środek boiska, długo utrzymywali się przy piłce i dzięki bramkom Szymona Matyjaska i Michała Chorosia objęli dwubramkowe prowadzenie. Zagrali świetne dwadzieścia pierwszych minut i przed przerwą było 4:1. Początek drugiej połowy był więc całkowicie zaskakujący. Odwróć Tabelę zdołało przełamać niemoc i zredukowali straty do  jednego gola. Gdy wydawało się, że są oni na najlepszej drodze do odwrócenia wyniku spotkania, rywale szybko pogrążyli ich nadzieje, dokładając dwie bramki. Mecz ten zakończył się wynikiem 6:3 dla nominalnych gospodarzy, ale OT wcale nie ma powodów do wstydu, a ich dobra gra, mimo drugiej porażki, nieźle prognozuje na dalszą część sezonu.